Yhteystiedot

Ota yhteyttä


​​​​​​​


​​​​​​​KYTÄJÄ GOLF
Kytäjäntie 1265, 05720 Hyvinkää

Caddiemaster, puh. 0300 870 880 (0,80€/min), caddiemaster@kytajagolf.fi
(Huom! Emme ota vastaan ajanvarauksia sähköpostitse)

Toimisto
​​​​​​​

Jukka Koivutoimitusjohtaja050 533 8499jukka.koivu@kytajagolf.fi

Jukka Koivu
toimitusjohtaja
050 533 8499
jukka.koivu@kytajagolf.fi

Erkka Raviasiakaspalvelupäällikkö0400 590 743 / 019 456 5711erkka.ravi@kytajagolf.fi

Erkka Ravi
asiakaspalvelupäällikkö
0400 590 743 / 019 456 5711
erkka.ravi@kytajagolf.fi


​​​​​​​Kentänhoito
​​​​​​​

Antti Koskelakenttämestari050 325 6785antti.koskela@kytajagolf.fi

Antti Koskela
kenttämestari
050 325 6785
antti.koskela@kytajagolf.fi


​​​​​​​Caddiemasters
​​​​​​​

puh. 0300 870 880 (0,80€/min), caddiemaster@kytajagolf.fi
(Huom! Emme ota vastaan ajanvarauksia sähköpostitse)

Amalia​​​​​​​Caddiemaster

Amalia
​​​​​​​Caddiemaster

Julia​​​​​​​Caddiemaster

Julia
​​​​​​​Caddiemaster

Loviisa​​​​​​​Caddiemaster

Loviisa
​​​​​​​Caddiemaster

Tuukka​​​​​​​Caddiemaster

Tuukka
​​​​​​​Caddiemaster



​​​​​​​Ravintola Kytäjä:



​​​​​​​Majoitus Kytäjällä:


Golfopetus:

Pro Juha-Pekka Peltomäki, gsm 040 557 6122, juha-pekka@pego.fi

Pro Toni Karjalainen, gsm 040 500 4938, toni@pego.fi



​​​​​​​Laskutusosoitteet:
​​​​​​​

Kytäjä Golf Oy

Verkkolaskutusosoite:

Kytäjä Golf Oy
PL 99
80141 Joensuu
Verkkolaskuosoite: 003717038072
Operaattori: Ropo Capital
Välittäjän tunnus: 003714377140
Viitteeksi ostaja/tilaaja + mahdolliset muut tiedot.

Kytäjä Golf ry

Kytäjä Golf ry
Kytäjäntie 1265
05720 Hyvinkää
spostilla: erkka.ravi@kytajagolf.fi
​​​​​​​

Ajo-ohjeet

Kytäjä Golf sijaitsee Hyvinkäällä, Kytäjän kylässä, jonne on matkaa 12 kilometriä Helsinki – Tampere -moottoritieltä.

Lue lisää

Palaute

Risuja tai ruusuja, lähetä meille palautetta toiminnastamme!

Lue lisää


​​​​​​​

Kentät

Tutustu kenttiin

Palvelut

Tutustu palveluihin

Verkkokauppa

Tutustu tuotteisiin


​​​​​​​