KYTÄJÄ GOLF
Kytäjäntie 1265
05720 Hyvinkää

www.kytajagolf.fi

Caddiemaster, puh. 019-456 5700, caddiemaster@kytajagolf.fi
(Huom! Emme ota vastaan ajanvarauksia sähköpostitse)


Toimisto:

Toimitusjohtaja Jukka Koivu, gsm 050 533 8499, jukka.koivu@kytajagolf.fi

Asiakaspalvelupäällikkö Erkka Ravi, puh. 019-456 5711, gsm 0400 590 743, erkka.ravi@kytajagolf.fi


Kentänhoito:

Kenttämestari Antti Koskela, gsm 050 325 6785, antti.koskela@kytajagolf.fi


Ravintola Kytäjä:

Varaukset ja tiedustelut: kytaja@greensidecafe.fi

Ravintoloitsija Hannele Heikura, gsm 040 761 3770

Keittiöpäällikkö Anne Kirvesmäki, gsm 040 758 3550


Majoitus Kytäjällä:

www.kytaja.fi


Golfopetus:

Pro Antti Vaalas, gsm 050 566 7167, antti@vaalasgolf.com

Pro Timo Rauhala, timo.rauhala@welho.com


Kytäjä Pro Shop:

Golf Sky, toni@golfsky.fi


Laskutusosoitteet:

Kytäjä Golf Oy

Verkkolaskutusosoite:

Kytäjä Golf Oy
PL 99
80141 Joensuu
Verkkolaskuosoite: 003717038072
Operaattori: Ropo Capital
Välittäjän tunnus: 003714377140
Viitteeksi ostaja/tilaaja + mahdolliset muut tiedot.

Kytäjä Golf ry

Kytäjä Golf ry
Kytäjäntie 1265
05720 Hyvinkää