Kytäjägolf Oy:n yhteystiedot

KYTÄJÄ GOLF OY
Kytäjäntie 1265
05720 Hyvinkää

www.kytajagolf.fi

Caddiemaster, puh. 019-456 5700, caddiemaster@kytajagolf.fi (EI AJANVARAUKSIA S-POSTITSE!!!)

 

Toimisto:

Toimitusjohtaja Juha Repo, gsm 050 305 5755, juha.repo@kytajagolf.fi

Toiminnanjohtaja Sari Tani, puh. 019-456 5710, gsm 050 376 2790, sari.tani@kytajagolf.fi

Johdon assistentti Satu Korhonen, puh. 019-456 5721, gsm 040 545 2419, satu.korhonen@kytajagolf.fi

Asiakaspalvelupäällikkö Erkka Ravi, puh. 019-456 5711, gsm 0400 590 743, erkka.ravi@kytajagolf.fi

 

Kentänhuolto:

Kenttämestari Kimmo Keihäskoski, gsm 050 358 8366, kimmo.keihaskoski@kytajagolf.fi

Kenttämestari Kai Kurikka, gsm 050 371 7683, kai.kurikka@kytajagolf.fi

 

Ravintola Kytäjä:

Puh. 019-456 5715, restaurant@kytajagolf.fi

Varaukset ja tiedustelut: Daisy Kuurlunti, daisy.kuurlunti@kytajagolf.fi

 

Golfopetus:

Pro Antti Vaalas, gsm 050 566 7167, antti@vaalasgolf.com

Pro Timo Rauhala, timo.rauhala@welho.com

 

Kytäjä Golf Shop:

Golf Balance Oy, nikke@golfbalance.fi